
Автоматичний вимикач RESI9 Schneider Electric 20А 2П С 6кА
417,35 ₴
412,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: 43400
Характеристики
| Тип | Автоматичний вимикач 2P 20A C 6kA Schneider Electric Resi9 R9F12220 |
| Виробник, серія | Schneider Electric, серія Resi9 |
| Модель | Мініатюрний вимикач серії Resi9 R9F |
| Опис полюсів | 2Р (захищених полюсів 2) |
| Номінальний струм | 20А |
| Тип мережі | АС |
| Номінальна робоча напруги | 400 В АС (змінного струму), частотою 50/60 Гц |
| Коротке замикання: крива спрацьовування | С |
| Тип розчеплювача | Тепломагнітній |
| Управління | Тумблер |
| Перевантаження: поріг спрацьовування | Здатність відключення 6000 A Icn at 230 V AC 50/60 Hz |
| Розмір (Висота х Ширина х Глибина) | 81 х 36 х 72 мм |
| Індикатор | Вмикання / вимикання індикатор |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Монтаж | DIN рейка |
| Механічна / електрична зносостійкість | 20000 / 10000 цикли |
| Робоча температура | -25 ... 60 ° C |
Опис
Модульний автоматичний вимикач серії Resi9 виробництва концерну Schneider Electric призначений для захисту споживачів електричної енергії житлових будинків. Вони розроблені з урахуванням стилю та простоти використання у побуті. Автомат встановлюється електричний щит на din-рейку і може бути змонтований в довільному положенні. Має індикацію стану у вигляді положення рукоятки (включено-отключено). Виконаний відповідно до ДСТУ EN 60898-1:2014 (МЕК 60898-1). Повний асортимент серії гарантує, що у вас є все необхідне, щоб клієнти були задоволені кінцевим результатом.
Автомат забезпечує:
• захист від короткого замикання,
• захист проводки від перевантаження,
• роз'єднання: позиція важеля ВИМК означає роз'єднання нижчестоящого обладнання від джерела живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Кількість модулів | 2 шт. |
- Ціна: 412,35 ₴

