
Провід ШВВП 2х1 Інтеркабель Київ ( ІКК ) (кабель з повноцінним перетином)
20 ₴/м
19,40 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: 16100
Призначення
Шнур призначений для приєднання приладів побутового та аналогічного застосування до мереж номінальною змінною напругою до 380 В для систем 380/380 В.
Для приєднання приладів особистої гігієни та мікроклімату, електропаяльників, світильників, кухонних електромеханічних приладів, радіоелектронної апаратури, подовжувальних шнурів, пральних машин, холодильників та інших подібних приладів, що експлуатуються в житлових та адміністративних приміщеннях.
Структура шнура
1. Струмопровідна жила - мідна багатодротяна
2. Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат
(Кількість жил: 2 або 3. Ізольовані жили укладені паралельно)
3. Оболонка – полівінілхлоридний пластикат
Характеристики
| Виробник | Інтеркабель Київ ( ІКК ) |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Чорний,Білий |
| Матеріал оболонки | Вініл |
| Перетин жили | 1 мм |
«ІНТЕРКАБЕЛЬ КИЇВ»™ — один із найбільших заводів з виробництва кабельно-провідникової продукції та провідний виробник вогнестійких кабелів в Україні. Компанія «ІНТЕРКАБЕЛЬ КИЇВ»™ входить до групи SKB (Австрія), чий досвід виробництва кабельно-провідникової продукції становить понад 125 років.
Вся кабельно-провідникова продукція, що випускається заводом «Інтеркабель Київ» відповідає Європейським нормам і допускам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтеркабель Київ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Перетин жили | 1 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Електричні характеристики | |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 14 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 3000 Вт |
- Ціна: 19,40 ₴/м



