
Електронне реле контролю напруги ZUBR D2-63 red, 2 модулі, термозахист
1 880 ₴
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 49604
Реле ZUBR D2-63 RED призначене для захисту всього електроустаткування будинку від відхилення напруги в мережі вище або нижче за задані межі. Реальна напруга мережі не завжди відповідає 220В. Внаслідок виникнення цілого ряду аварій можливе відхилення напруги аж до 380В, що веде до виходу з ладу всього електроустаткування. Найбільш поширеною аварією житлового фонду є обрив нульового дроту, перекіс фаз та ін. Купити реле напруги ZUBR D2-63, яке допоможе захистити ваше електрообладнання від подібних неприємностей мережі у Києві з доставкою по всій Україні.
Основними відмінностями оновленої лінійки реле захисту ZUBR D2 є:
- займає на 33% менше місця у щиті, ніж реле попередньої серії. Однофазне реле з термозахистом займає всього 2 модулі в розподільчому щитку
- висока точність вимірювання TrueRMS дозволяє знизити вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди
- професійна модель затримки часу вимикання дозволяє не відключати електрообладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги
- підвищена безпека завдяки термозахисту (захист від перегріву пристрою) дозволяє вимкнути пристрій, якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С
- журнал аварійних спрацьовувань здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацювання термозахисту)
- зручність в управлінні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок.
- затримка включення навантаження двох типів: коли відлік часу до подачі навантаження відраховується з стабілізації напруги; коли відлік починається з відключення реле.
Характеристики реле ZUBR D2-63:
Межі напруги: верхній 220-280 В, нижній 120-210 В
Номінальний струм навантаження: 63 А
Номінальна потужність навантаження: 13900 ВА
Час відключення при перевищенні напруги: не більше 0,04 с
Час відключення при зниженні напруги: при напрузі > 120 - не більше 0,1 - 10с; при напрузі < 120 В - трохи більше 0,04с
Напруга живлення: не менше 100 В, але не більше 420 В
Струм споживання при 230 В: не більше 2,8 мA
Перетин проводу, що підключається: до 16 мм кв
Кількість комутацій під навантаженням: не менше ніж 10 000 циклів
Ступінь захисту згідно з ГОСТ 14254: IP20
Індикація напруги: червоний колір
Виробник: ДС Електронікс
Гарантія: 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.04 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 170 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 20 років |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 50 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга котушки | 400 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 220 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 13800 Вт |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 850 ₴



