-3%

Провід ШВВП 2х1.5 ЗЗКМ (Запорізький завод кольорових металів)
25,70 ₴/м
25 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17600а
+380 (66) 205-11-43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Шнур призначений для приєднання приладів побутового та аналогічного застосування до мереж номінальною змінною напругою до 380 В для систем 380/380 В.
Для приєднання приладів особистої гігієни та мікроклімату, електропаяльників, світильників, кухонних електромеханічних приладів, радіоелектронної апаратури, подовжувальних шнурів, пральних машин, холодильників та інших подібних приладів, що експлуатуються в житлових та адміністративних приміщеннях.
Структура шнура
1. Струмопровідна жила - мідна багатодротяна
2. Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат
(Кількість жил: 2 або 3. Ізольовані жили укладені паралельно)
3. Оболонка – полівінілхлоридний пластикат
Характеристики
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів (ЗЗКМ) |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Білий |
| Матеріал оболонки | Вініл |
| Перетин жили | 1,5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Електричні характеристики | |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 19 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 4100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴/м



