
Провід ШВВП 3×2,5 мм² – Запорізький завод кольорових металів (ЗЗЦМ), мідний, ГОСТ
6 080 ₴/бухта
6 060 ₴/бухта
- Готово до відправки
- Код: 18100а
+380 (66) 205-11-43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Провід ШВВП 3×2,5 мм² від Запорізького заводу кольорових металів (ЗЗЦМ) — це якісний мідний гнучкий кабель, виготовлений за стандартом ГОСТ. Використовується для підключення побутових приладів, освітлення та електропроводки у приміщеннях. Має м'яку ізоляцію, стійку до механічних навантажень та тривалого нагріву, що гарантує безпечну та надежну експлуатацію.
Характеристики
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів (ЗЗКМ) |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Кількість жил | 3 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Білий |
| Матеріал оболонки | Вініл |
| Перетин жили | 2,5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Електричні характеристики | |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 27 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 5900 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 060 ₴/бухта



