
Провід ШВВП 2х1.5 Одеса ГОСТ (продаж кратно 50 м)
17,80 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: 19800
Всі додаткові запитання по телефону:
+380(066)-205-11-43
Призначення
Мідний плоский з'єднувальний шнур Одеса Гост перерізом 2х1,5 мм² призначений для передачі електроенергії в електричному ланцюзі, підключення побутових приладів, таких як телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, витяжка, пральна машина. Виготовлення електричних приладів: перенесення, подовжувач і т.д. Завдяки захисній оболонці із пластикату ПВХ допускається експлуатація як у сухих, так і вологих приміщеннях. ПВХ оболонка захищає від попадання вологи всередину дроту. Також зовнішня оболонка не боїться UV випромінювання, що дозволяє прокладати його відкритим способом.
Кабель даного виробника реалізується кратно 50 метрів.
Структура шнура
1. Струмопровідна жила - мідна багатодротяна
2. Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат
(Кількість жил: 2 або 3. Ізольовані жили укладені паралельно)
3. Оболонка – полівінілхлоридний пластикат
Характеристики
| Виробник | Одеса ГОСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Полівінілхлоридна |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Білий |
| Матеріал оболонки | ПВХ пластикат |
| Перетин жили | 1,5 мм |
| Потужність у 1 фазній мережі (U=220V), кВт | 3 |
Цей вид
Шнура плоского електричного є альтернативою круглому дроту ПВС, експлуатаційні характеристики однакові, різниця лише у формі. Так як у білому шнурі ШВВП 2х1,5 мм² укладання мідних жил відбувається паралельно, він відмінно підходить для укладання під штукатурку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одеса ГОСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Електричні характеристики | |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 16 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 3000 Вт |
- Ціна: 17,80 ₴/м



