Перемикач введення резерву (перекидний рубильник) 40А, 2 полюси SFT240 Hager використовується для ручного включення резервного живлення від однофазного генератора, інвертора або резервної лінії електропостачання. SFT240 Hager перемикає 2 полюси (фази) та нуль (нейтральний провід). Перемикання відбувається за схемою I-0-II через середню нульову точку. Провід живлення від основної мережі та резервного джерела живлення підключаються знизу перемикача. Важливо! Щоб уникнути підгоряння контактів і виходу з ладу перекидного рубильника, все перемикання необхідно здійснюється тільки при повністю відключеному навантаженні. Перемикач введення резерву I-0-II SFT240 Hager застосовується для ручного перемикання електропостачання будинку або котеджу на живлення від генератора однофазного. Підключення проводів живлення знизу перемикача. Займає в щиті 2 модулі.
- Кількість положень перемикача: 3
- Номінальна напруга: 230 В
- Максимальний струм, що пропускається через контакти: 40 А
- Кількість місць у щиті: 2 модуля
- Монтаж: на дін-рейці
- Температура експлуатації: 0...+45 С
- Відповідність стандартам: EN 60947-3, EN 60669-1
- Ступінь захисту: IP 20
- Механічна зносостійкість: 200 тис. циклів
Переваги:
- Швидке та зручне перемикання між джерелами живлення;
- Компактний розмір – економія місця у щиті;
- Європейська якість та надійність Hager;
- Простота монтажу та обслуговування;
- Захист електроустаткування від перебоїв живлення;
Область застосування:
- Будинки та квартири для підключення резервного генератора;
- Офіси та торгові об'єкти;
- Промислові підприємства;
- Системи безперебійного живлення;
- Електрощитові та розподільні шафи.
- Тривалий термін служби (щонайменше 20 років).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Hager |
| Номінальний струм | 40 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 2 |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний струм | 40 |
| Максимальна робоча температура | 55 |
| Основні | |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
- Ціна: 780 ₴



