
Бокс під лічильник та 7 модулів, пластиковий (однофазний, білий)
252 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59500
+380 (66) 205-11-43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс однофазний 7автоматів білий IP40 (не герметичний)
Бокс не герметичний, призначений для встановлення однофазного лічильника електричної енергії та 7-ми модульних апаратів захисту (вимикачів навантаження, автоматичних вимикачів захисту від надструмів,) в однофазних колах змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц. Універсальна конструкція корпусу дозволяє встановлювати в нього майже всі типи електронних лічильників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота без опор | 330 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 7 |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴



