Провід ШВВП 3х1.5 Південкабель
Виробник ПАТ завод Південкабель Харків
Опис Мідний багатожильний кабель шввп 3х1,5 складається з трьох ізольованих провідників, у загальній ізоляції з високоякісного полівінілхлоридного пластикату. Кожен провідник складається із скручених мідних жилок, сумарна площа поперечного перерізу провідника дорівнює 1,5 мм2. Традиційно висока якість продукції Південкабель протягом багатьох років роботи заводу. Фірмовий полівінілхлоридний пластикат зовнішньої ізоляції з чітко нанесеними типорозміром та метражем. Типове застосування - лінії освітлення, підключення 3-контактних розеток, розрахованих на підключення побутових електроприладів із споживаним навантаженням до 3 кВт : аудіо та відеотехніка, комп'ютери, електроінструмент, холодильники тощо.
Структура шнура
1. Струмопровідна жила - мідна багатодротяна
2. Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат
(Кількість жил: 2 або 3. Ізольовані жили укладені паралельно)
3. Оболонка – полівінілхлоридний пластикат
Характеристики
| Виробник | Південкабель) |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 150 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Кількість жил | 3 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Білий |
| Матеріал оболонки | Вініл |
| Перетин жили | 1,5 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Південкабель |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 150 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Тип зовнішньої оболонки | Вогнестійка |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Електричні характеристики | |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 14 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 3000 Вт |
- Ціна: 2 760 ₴/бухта


