Провід ШВВП 3х2.5 Південкабель
Виробник ПАТ завод Південкабель Харків
Опис Мідний багатожильний кабель ШВВП 3х2,5 складається з трьох ізольованих провідників, в загальній ізоляції із високоякісного полівінілхлоридного пластикату. Кожен провідник складається з 50 мідних жилок, сумарна площа поперечного перерізу провідника дорівнює 2,5 мм2. Традиційно висока якість продукції Південкабель протягом багатьох років роботи заводу. Фірмовий полівінілхлоридний пластикат зовнішньої ізоляції з чітко нанесеними типорозміром та метражем. Типове застосування - силові лінії, підключення 3-контактних розеток, розрахованих на підключення побутових електроприладів із споживаним навантаженням до 5 кВт.
Структура шнура
1. Струмопровідна жила - мідна багатодротяна
2. Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат
(Кількість жил: 2 або 3. Ізольовані жили укладені паралельно)
3. Оболонка – полівінілхлоридний пластикат
Характеристики
| Виробник | Південкабель |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Кількість жил | 3 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Білий |
| Матеріал оболонки | Вініл |
| Перетин жили | 2,5 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Південкабель |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Тип зовнішньої оболонки | Вогнестійка |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Електричні характеристики | |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 24 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 5000 Вт |
- Ціна: 4 485 ₴/бухта


