
Електронне реле контролю напруги ZUBR D2-40 red, 2 модулі, термозахист
1 490 ₴
1 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: 49602
Реле ZUBR D2-40 RED Електронне реле контролю напруги ZUBR D2-40 red - надійний пристрій захисту побутової та промислової електроніки від перепадів напруги. Двомодульний корпус та вбудований термозахист забезпечують безпечну роботу та довговічність обладнання. Ідеально підходить для квартир, приватних будинків та офісів, захищаючи прилади від перевантажень та стрибків мережі.
Основними відмінностями оновленої лінійки реле захисту ZUBR D2 є:
- займає на 33% менше місця у щиті, ніж реле попередньої серії. Однофазне реле з термозахистом займає всього 2 модулі в розподільчому щитку
- висока точність вимірювання TrueRMS дозволяє знизити вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди
- професійна модель затримки часу вимикання дозволяє не відключати електрообладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги
- підвищена безпека завдяки термозахисту (захист від перегріву пристрою) дозволяє вимкнути пристрій, якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С
- журнал аварійних спрацьовувань здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацювання термозахисту)
- зручність в управлінні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок.
- затримка включення навантаження двох типів: коли відлік часу до подачі навантаження відраховується з стабілізації напруги; коли відлік починається з відключення реле.
Характеристики реле ZUBR D2-40:
Межі напруги: верхній 220-280 В, нижній 120-210 В
Номінальний струм навантаження: 40 А
Номінальна потужність навантаження: 8,800 ВА
Час відключення при перевищенні напруги: не більше 0,04 с
Час відключення при зниженні напруги: при напрузі > 120 - не більше 0,1 - 10с; при напрузі < 120 В - трохи більше 0,04с
Напруга живлення: не менше 100 В, але не більше 420 В
Струм споживання при 230 В: не більше 2,8 мA
Перетин проводу, що підключається: до 16 мм кв
Кількість комутацій під навантаженням: не менше ніж 10 000 циклів
Ступінь захисту згідно з ГОСТ 14254: IP20
Індикація напруги: червоний колір
Артикул: ZUBR D2-40 red
Виробник: ДС Електронікс
Гарантія: 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 170 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 20 років |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Номінальна напруга котушки | 400 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 220 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 445 ₴




