
Світлодіодна LED панель 40w 220В 3000lm IP20 6500К Sokol
550 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83013
+380 (66) 205-11-43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Світлодіодна LED панель 40w 220В 3000lm IP20 6500К Sokol - альтернатива традиційним джерелам світла і застосовується для освітлення великого простору (офісні будівлі, торгові центри, магазини і т.п.). проста установка.
Монтаж
Вбудований тип – відмінний варіант для стель типу Армстронг. Встановлення та підключення здійснюється менше 5 хвилин.
Корпус
Металевий корпус та пластикова рамка з ПВХ виконують дві важливі функції:
- Метал відводить тепло від світлодіодів та запобігає перегріву світильника.
- Рамка надає жорсткості панелі, захищає від механічних пошкоджень.
- Світлодіодна LED-панель альтернатива традиційним джерелам світла та застосовується для освітлення великого простору
- Бренд : Sokol
- Потужність : 40 Вт
- Світловий потік : 3000 Lm
- Розмір : 600х600х8.5 мм
- Температура світіння : 6500 K холодний
- Напруга мережі : 170-265 В
- Ступінь захисту IP : IP20
- Індекс кольору : Ra більше 70
- Кут розсіювання : 120
- Ресурс роботи : 35000 год
- Напруга: 220В
Світлодіодна LED-панель альтернатива традиційним джерелам світла та застосовується для освітлення великого простору.
Також світлодіодна LED-панель має такі переваги в порівнянні з люмінесцентними аналогами:
- підвищений рівень освітленості, що дозволяє створювати освітлення, що відповідає всім необхідним нормам, при використанні меншої кількості світильників
- низьке енергоспоживання
- тривалий термін служби – понад 50 тис. годин
- високий світловий потік та світловіддача
- економія експлуатаційних витрат за рахунок тривалого терміну служби
- економія витрат на утилізацію
- мінімальне тепловиділення
- пожежна безпека
- відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання
- відсутність ефекту "миготіння"
- безпека для людського зору
- компактність та мала вага
- простота монтажу, демонтажу та експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Холодний |
| Виробник | Sokol |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 40 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




