-11%

Провід ШВВП 2х1.5 Одеса (бюджетний, мідний, гнучкий)
1 330 ₴/бухта
1 190 ₴/бухта
- Готово до відправки
- Код: 20400б
+380 (66) 205-11-43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний кабель українського виробника з заниженим перетином, практично на 50%, розрахований на струмове навантаження 2 кВт.
Кабель даного виробника реалізується 100 метрів (бухта).
Структура шнура
1. Струмопровідна жила - мідна багатодротяна
2. Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат
(Кількість жил: 2 або 3. Ізольовані жили укладені паралельно)
3. Оболонка – полівінілхлоридний пластикат
Характеристики
| Виробник | Одеса |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Полівінілхлоридна |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Білий |
| Матеріал оболонки | ПВХ пластикат |
| Перетин жили | 1,5 мм |
| Потужність у 1 фазній мережі (U=220V), кВт | 2 |
Цей вид
Шнура плоского електричного є альтернативою круглому дроту ПВС, експлуатаційні характеристики однакові, різниця лише у формі. Так як у білому шнурі ШВВП 2х1,5 мм² укладання мідних жил відбувається паралельно, він відмінно підходить для укладання під штукатурку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одеса ГОСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Електричні характеристики | |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 10 А |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴/бухта





