
Провід ШВВП 2х4 Одеса ГОСТ (продаж кратно 50 м)
54 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20000
Кабель даного виробника реалізується кратно 50 метрів.
Призначення
Даний кабель українського виробника з заниженим перетином, розрахований на струмове навантаження 7 кВт.
Провід ШВВП 2×4 Одеса ГОСТ використовується для підключення потужних електроприладів у побуті та промисловості. Мідні жили забезпечують високу струмопровідність, а якісна ПВХ-ізоляція гарантує безпечну та довговічну роботу навіть при інтенсивному навантаженні. Підходить для виготовлення подовжувачів, підключення інструментів та стаціонарних електроприладів.
Структура шнура
1. Струмопровідна жила - мідна багатодротяна
2. Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат
(Кількість жил: 2 або 3. Ізольовані жили укладені паралельно)
3. Оболонка – полівінілхлоридний пластикат
Характеристики
| Виробник | Одеса ГОСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Полівінілхлоридна |
| Кількість жил | 2 |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Білий |
| Матеріал оболонки | ПВХ пластикат |
| Перетин жили | 4 мм |
| Потужність у 1 фазній мережі (U=220V), кВт | 7 |
Цей вид
Шнура плоского електричного є альтернативою круглому дроту ПВС, експлуатаційні характеристики однакові, різниця лише у формі. Так як у білому шнурі ШВВП 2х4 мм² укладання мідних жил відбувається паралельно, він відмінно підходить для укладання під штукатурку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одеса ГОСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Перетин жили | 4 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 7000 Вт |
- Ціна: 54 ₴/м


